Massaaž Tabasalus


  1. Sinu Tervisetuba pakub juba üle 10 aasta Tabasalus massaažiteenust. Meil tegutsevad massöörid on läbinud hulganisti erialaseid kursuseid, koolitusi ja omavad kutsekvalifikatsiooni. Kui jääte hätta massaaživaliku tegemisel, siis aitame leida just teile sobivaima massaažiliigi. Pakume ka sporditraumade ja ülekoormusvigastuste puhul kinesioloogilise teibi paigaldamist. Lisaks osutame töötervishoiu teenuseid ettevõtetele, nende juures ja meil kohapeal. Kasutame ja pakume müügiks kvaliteetseid looduslikke tervisetooteid, kinesioteipe, hooldus- ja eeterlikke õlisid kehale ja vaimule.

Meile tulles leiate eest hubase massaažitoa, kus unustate argipäeva mured ning saate nautida lõõgastavat  või ravimassaaži.

Olete oodatud!

Massöör Leila


Massaaži vastu hakkasin huvi tundma juba ammu, ühel hetkel tunduski loogiline seda ka õppima minna. Asusin taaskord koolipinki – Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis, mille lõpetasin 2012 a juunis. Läbisin massööri õppekava, mis sisaldas endas lisaks erinevatele massaažidele ka anatoomiat, füsioloogiat, patoloogiat, kinesioloogiat jne. Samaaegselt õpingutega alustasin ka erinevate massaažiliikide praktiseerimist. Oman rahvusvaheliselt tunnustatud Kutsekvalifikatsiooni Massöör tase 5. Eeltoodule lisaks olen ennast täiendanud erinevatel massaažialastel kursustel ja koolitustel, nagu mee-, kupu- ja tselluliidimassaaž, laste-ja beebimassaaž, kinesioteipimine, laavakivimassaaž, valgus-ja värviteraapia. Kõigi nende õpingutega olen saanud põhjalikud teadmised massaaži olemusest, kasulikkusest ja võimalustest ning enesetäiendamine selles valdkonnas jätkub.
Mulle väga meeldib minu töö! Suur rõõm on kohtuda erinevate inimestega ja näha rahulolevaid nägusid, kui olen pakkunud leevendust pingetele või lihtsalt head enesetunnet.
Olen tänulik iga tagasiside eest, sest see aitab mul areneda ja pakkuda teile ikka paremat teenust.

Teen teile massaaži esmaspäevast- reedeni.
Broneerige aeg: +372 50 60 645

Peatse kohtumiseni,
Massöör
Leila Krents