Klassikaline massaaž

Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem ja üks levinuim massaažiliik, mis baseerub rootsi massaažil. Massaaži viiakse läbi spetsiaalsel massaažilaual ja tehakse õliga. Vastavalt kliendi soovile või näidustustele viiakse läbi lõõgastav või ravimassaaž. Klassikalise massaaži toimel paranevad vere- ja lümfiringe ning ainevahetus, tugevneb immuunsussüsteem, väheneb lihaspinge ja stress. Massaaž mõjub lõõgastavalt vaimsete ja füüsiliste ülepingete korral.

Vastavalt kliendi soovile või vajadustele toimub kas kogu keha massaaž või keskendutakse ainult problemaatilistele piirkondadele (selg, kael, õlad, käed, jalad, jne). Seansi pikkus vastavalt kliendi vajadusele kas 60 või 90 minutit.

Tulemuse saavutamiseks on antud massaaži soovitav võtta kuuridena 6–10 korda. Kestva taseme hoidmiseks soovitame jätkata massaažiga 1x nädalas.

Peale massaaži on soovitav:

  • juua tavalisemast rohkem vett või teed, sest see soodustab jääkainete väljaviimist organismist,
  • hoiduda alkoholi joomisest samal päeval,
  • puhata, mittekoormata ennast liigselt, muidu ei saa sa ravist täit kasu.

Peale massaaži ilmneda võivad nähud: on rohkem energiat, unisus, lühiajaline uimasus, higistamine, külma- ja kuumahood, peavalu, tihe urineerimine, vajadus rohkem magada, vajadus rohkem juua, ajutine isu kaotus või suurenemine,  emotsionaalne vabanemine. 

NB! Sümptomid viitavad sellele, et Teie keha on hakanud tervenemise nimel tööle.

Vastunäidustused: Pahaloomulised kasvajad, traumad, põletikulised haigused, südame-, neeru- ja maksapuudulikkus, liiga madal või kõrge vererõhk, nakkus-, naha- ja kilpnäärmehaigused.

 

 

Klassikaline massaaž60/ 90 min45/60(€)