Seljamassaaž

Seljamassaaž on klassikalisel massaažil baseeruv kiire ja efektiivne massaaž, mis ergutab vere- ja lümfiringet, leevendab lihasvalusid ja -pingeid. Massaaž viiakse läbispetsiaalsel massaažilaual ja tehakse õliga. Vastavalt kliendi soovile või näidustustele viiakse läbi lõõgastav või ravimassaaž. Masseeritakse selga, turja, kaela ja pead.

Eesmärk on parandada kudede hapnikuga varustamist, et kiirendada ainevahetust ja korrigeerida lihastoonust. Seljamassaaž annab leevendust  seljavalude vaevuste korral. Lisaks aitab massaaž parandada naha üldist seisundit ja elastsust. Kindlasti sobiv valik istuva tööga või sundasendis töötavale inimesele.

Protseduuri tugevus ja intensiivsus vastavalt kliendi soovile ning piirkonna näidustustele. Seansi pikkus on vastavalt kliendi vajadusele kas 30 või 45 minutit.

Tulemuste saavutamiseks on antud massaaži soovitav võtta kuuridena 6–10 korda, taseme hoidmiseks tuleks jätkata massaažiga 1x nädalas.

Peale massaaži on soovitav:

  • juua tavalisemast rohkem vett või teed, sest see soodustab jääkainete väljaviimist organismist;
  • hoiduda alkoholi joomisest samal päeval;
  • puhata, mittekoormata ennast liigselt, muidu ei saa sa ravist täit kasu.

Peale massaaži ilmneda võivad nähud: on rohkem energiat,unisus, lühiajaline uimasus, higistamine, külma- ja kuumahood, peavalu, tihe urineerimine, vajadus rohkem magada, vajadus rohkem juua, ajutine isu kaotus või suurenemine, emotsionaalne vabanemine.

NB! Sümptomid viitavad sellele, et Teie keha on hakanud tervenemise nimel tööle.

Vastunäidustused: Pahaloomulised kasvajad, traumad, põletikulised haigused, südame-, neeru- ja maksapuudulikkus, liiga madal või kõrge vererõhk, nakkus-, naha- ja kilpnäärmehaigused.

 

Seljamassaaž30/45 min35/40 €