Meemassaaž

Meemassaaž on pärit Tiibetist, kus seda on kasutatud juba ammustel aegadel.

Meemassaaži kasutatakse edukalt lihaspingete, külmetus-haiguste, vaimse pinge, tselluliidi ja krooniliste liigesprobleemide raviks. Massaaž kiirendab verevarustust masseeritavas piirkonnas, tekitades kauakestva hüpereemia, parandades vereringlust nahas ning selle aluskoes.

  • Soodustab toksiliste jääkainete väljutamist organismist.
  • Ergutab lümfisüsteemi ning soodustab naha loomulikku puhastumist.
  • Stimuleerib erinevate kudede ja organite toimimist, mille tulemusena paraneb kogu organismi seisund. Läbi naha jõuavad organismi ka mee tuntud tervendavad  toimed.
  • Mõjub hästi vananevale ja lõtvuvale nahale, seda toniseerides ning tugevalt trimmides.
  • Silub nahaaluseid tihendeid, seetõttu muutub nahk peale massaaži siidiseks. Võib kasutada ka ühe osana tselluliidi- vastases ravis.
  • Energeetilisel tasandil – toimib eeskätt eeterkehale, mille korrastamine aitab kaasa füüsilise keha tervenemisele. Mett kasutatakse “kleepainena”, mille abil eemaldatakse saastunud energiat. Selle tegevuse toimel puhastuvad energiakanalid ning taastub energia vaba kulgemine.

Vastunäidustuste puudumise korral võib seda teha ka näole- toniseerib, trimmib, puhastab ja tõstab näonahka.

Meemassaaži ei maksa segi ajada endale saunas mee peale määrimisega. Protseduur võibolla veidi valulik, kuid just valu on see, mis juhatab massööri probleemsete kohtadeni. Reeglina on valulik vaid esimene protseduur, järgnevad korrad on meeldivamad. Pärast protseduuri pannakse patsient mõneks minutiks hauduma rätiku alla ja seejärel keha puhastatakse. Protseduuril kasutan naturaalset eestimaist kreemjat mett.

Soovitav on massaažile tulla tühja kõhuga ja eelnevalt jalad raseerida. Keha peab olema puhas ja kreemitamata, vastasel korral mesi ei imendu.

Seansi pikkus vastavalt kliendi vajadusele kas 60 või 90 minutit. Tulemuse saavutamiseks on antud massaaži soovitav võtta ravikuurina 10 korda ja seda 2-3 x nädalas. Kestva taseme hoidmiseks ja profülaktilistel eesmärkidel soovitame jätkata massaažiga 1x nädalas.

Pärast massaaži:

  • 6-8 tundi peale massaaži tuleks hoiduda pesemisest, kui keha kohe pesta ei imendu mee kasulikud omadused ja massaaži toime on väiksem;
  • soovitav juua tavalisemast rohkem vett või teed, sest see soodustab jääkainete väljaviimist organismist;
  • klaasike punast veini on hea, sest see lõdvestab lihaseid.

Meemassaaž sobib, kui on:

Külmetus, bronhiit, närvi- ja liigesevalud, lihaspinged, tselluliit, alandab kaalu, seedimisprobleemid, kuiv nahk, parandab selgroo liikuvust, stress, puhastab nahapoore.

Meemassaaž ei sobi:

Allergia mee suhtes, nahahaavad, ägedad põletikud, kõrgvererõhutõbi, südame-,maksa- või neerupuudulikus, südame stimulaator, ei sobi lastele ja rasedatale, palju sünnimärke, tiheda karvkatte puhul.

 

 

Meemassaaž60/90 min50/ 65€