Tselluliidimassaaž

Naiste igipõlisele ning  tüütule probleemile tselluliidile pakub lahendust ning leevendust tselluliidimassaaž. Tselluliidimassaaž on kombineeritud käsimassaaži ja erineva suurusega silikoonist kuppude ning eeterlike õlidega. Regulaarsel masseerimisel kuppudega muutub  nahk siledamaks ning läheb rohkem trimmi, väheneb ümbermõõt ja tselluliit ning kaovad ka mõned lisakilod.

Massaažil lähtutakse kliendi soovist ja näidustustest, ning keskendutakse konkreetsetele probleempiirkondadele. Massaažitoime tugevdamiseks kasutatakse eeterlike õlide segusid, mis kiirendavad ainevahetust ja parandavad verevarustust.

Tselluliidimassaaži abil vähenevad ka venitusarmid. Eriti hästi töötleb kupp nii-öelda uusi või hiljuti tekkinud venitusarme, kuid selle abil saab vähendada aastaid vanu sünnitusjärgseid või järsust kaalu tõusust tingitud venitusarme nii kõhul, puusadel või mujal. Kauni tulemuse saavutamiseks, tuleks massaaži läbida kuurina 10-15 x ja vähemalt 2-3 x nädalas. Profülaktilisel eesmärgil, tselluliidi ennetamiseks või saavutatud taseme hoidmiseks sobib 1 massaažiseanss nädalas.

Selleks, et massaaži tulemused oleksid tõhusamad, saab ka ise kaasa aidata. Igapäevane liikumine ning spordiga tegelemine, tervislik toiduvalik aitavad kaasa massaaži tulemuste püsimisele ning aitavad vältida rasvaladestuste teket. Iga päev juua piisavas koguses vett (1,5-2 liitrit). Hästi sobib ka roheline tee, mis on tõhus jääkainete väljutaja kehast.

Peale massaaži on soovitav:

 • juua tavalisemast rohkem vett või teed, sest see soodustab jääkainete väljaviimist organismist,
 • hoiduda alkoholi joomisest samal päeval,
 • puhata, mitte koormata ennast liigselt, muidu ei saa sa ravist täit kasu.

Peale massaaži ilmneda võivad nähud: on rohkem energiat, unisus, lühiajaline uimasus, higistamine, külma- ja kuumahood, peavalu, tihe urineerimine, vajadus rohkem magada, vajadus rohkem juua, ajutine isu kaotus või suurenemine,  emotsionaalne vabanemine – naer või nutt.

NB! Sümptomid viitavad sellele, et Teie keha on hakanud tervenemise nimel tööle.

Tselluliidimassaaži toimed:

 • elavdab vere- ja lümfiringlust, ergutades jääkainete väljumist ning parandades  ainevahetust kudedes,
 • parandab naha toitumist ja hapnikuga varustamist, rakud uuenevad kiiremini ning aeglustub vananemisprotsess (nahk muutub siledamaks ning läheb rohkem trimmi),
 • reie- ja tuharalihased muutuvad pringimaks,
 • väheneb ümbermõõt,
 • soodustab rasvakobarate lagunemist,
 • kiirendab kudedest vedeliku eemaldumist,
 • tugevdab kapillaare ja naha kvaliteeti,
 • parandab hormonaalset tasakaalu, vähendab stressi ja ärevust.

Tselluliidimassaaž ei sobi, kui on:

Veenilaiendid ja -põletikud;rasked südame-veresoonkonna haigused;neeru-, maksa-ja kopsuhaigused; palavik, vähk; kasvajad; depressioon; kilpnäärmehaigused; äge põletik; kunstliiges(ed); nakkushaigused; vere hüübimishäired; lahtised haavad; erinevad nahaprobleemid (psoriaas, erüsiipel, allergiline lööve, nahapinnast kõrgemad sünnimärgid); kui operatsioonist on möödas vähem kui 1 kuu; menstruatsiooni ajal kõhu piirkond; raseduse ajal ja imetamise perioodil.

Tselluliidimassaaž 90 min 60 €