Spordimassaaž

Spordimassaaž sobib regulaarselt spordiga tegelevatele ja aktiivse eluviisiga inimestele. Massaaži tuleks suhtuda kui treeningu-süsteemi ühte koostisossa. See  on osa sportlikust ettevalmistusest, mis toetab treenijat nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Massaaž on efektiivne nii võistlusteks ettevalmistumisel kui ka väsimusega võitlemiseks.

Spordimassaaž kujutab endast spetsiaalsete võtete kompleksi, mis tõstavad sportlikku töövõimet, valmistavad sportlast ette kestvaks aktiivseks lihastööks ja kiirendavad taastumisprotsesse. Spordimassaažil tuleb kindlasti arvestada sportlaste iseärasustega ja tema spordiala spetsiifikaga. Korralik taastumine võistlustest ning treeningutest aitab vältida vigastusi ning valmistab ette uuteks pingutusteks. Pakun peamiselt taastavat spordimassaaži, vajadusel kasutan ka kinesioteipimist. Seansi pikkuseks on soovitavalt 1-1,5 tundi sõltuvalt massaaži ulatusest ja eesmärgist.

Regulaarne lihaste hooldus aitab hoida neid parimas töövõimes maksimeerides saavutatavat tulemust nii trennis kui võistlustel:

  • vähendab vigastuste ohtu
  • suurendab liigutuste amplituudi ja lihaste paindlikkust
  • parandab lihaste varustamist toitainete ja hapnikuga läbi parandatud verevarustuse
  • parandab metaboolsete laguainete ärajuhtimist lihastest pingutuse ajal

Massaaži tuleks tulla kas trennivabal päeval või vähemalt tund peale treeningut. Peale massaaži on soovitav juua tavalisemast rohkem vett või teed, sest see soodustab jääkainete väljaviimist organismist. Hoiduma peaks alkoholi joomisest ja füüsilisest koormusest samal päeval, kindlasti luba endale väike puhkus.

 

 

Spordimassaaž60/90 (min)45/60(€)